Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Herrera: Nie chciałem odchodzić z Man Utd

Ander Herrera przyznał, że nie chciał odchodzić z Manchesteru United latem ubiegłego roku. Ostatecznie pożegnał się z klubem na zasadzie wolnego transferu i podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

– Kiedy patrzę rok wstecz, moim zamiarem nie było odejście z Manchesteru United – powiedział Herrera w rozmowie z ESPN. – Miałem co prawda inne zdanie w kilku kwestiach od zarządu, ale szanuję ich. Bardzo ich szanuję. Robią wszystko dla Manchesteru United i nie zgadzam się z ludźmi, którzy uważają, że tego nie robią. Oni naprawdę cierpią, kiedy sprawy nie idą w dobrym kierunku i naprawdę walczą o przywrócenie dawnego Manchesteru United.

– Nie zgadzam się z niektórymi decyzjami, które podjęli, ale tak się dzieje w piłce. To się zdarza w każdej w firmie. Poza tym, szanuję ich. Miałem świetne relacje z Edem Woodwardem i właścicielami, więc nie mam na co narzekać – dodał hiszpański pomocnik.

Herrera, w trakcie pięcioletniego pobytu na Old Trafford, rozegrał w barwach Manchesteru United 189 spotkań i zdobył w nich 20 bramek.

Komentarze