Gracz Spurs odpowiada na krytykę. “Będzie musiał zamknąć usta”

Pedro Porro w zimowym okienku transferowym zamienił Sporting Lizbona na Tottenham Hotspur. Hiszpan zaliczył wyjątkowo przeciętny debiut w nowych barwach, jednak z każdym meczem wygląda coraz lepiej. Teraz 23-latek odpowiedział na słowa Tima Sherwooda, który skrytykował jego postawę w premierowym starciu.

Pedro Porro (Tottenham)
PressFocus Na zdjęciu: Pedro Porro (Tottenham)
  • Pedro Porro w zimie został sprowadzony przez Tottenham
  • Hiszpan zadebiutował w starciu z Leicester
  • Po kilku meczach 23-latek odpowiedział na krytykę

“Krytyka czyni mnie silniejszym”

Pedro Porro zadebiutował w koszulce Tottenhamu w spotkaniu z Leicester City. Spurs przegrali aż 1:4, a 23-latek był jednym z najgorszych graczy na murawie. Występ wahadłowego krytycznie ocenił Tim Sherwood, ekspert stacji Sky Sports i były trener londyńczyków. – Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że to jego debiut, ale Pedro Porro jest tak zły, że to aż niewiarygodne. Jego występ jest absolutnie nie do przyjęcia. Barnes i Maddison wręcz niszczą go na lewej stronie – stwierdził Sherwood.

Teraz obrońca stołecznej ekipy, który ma za sobą już pięć meczów w Premier League, w rozmowie z Guardian Sport postanowił odpowiedzieć na krytykę.

– Tim Sherwood nie będzie pierwszym, który będzie musiał zamknąć usta. Naprawdę mam nadzieję, że ciągle mówi o mnie złe rzeczy, to czyni mnie silniejszym. Wypuść mnie w więzieniu, a stanę się właścicielem tego miejsca.

Porro zanotował siedem starć w nowych barwach. W rywalizacji z Nottingham Forest popisał się asystą, natomiast w pojedynku z Southampton zdołał umieścić piłkę w siatce.

Komentarze