Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Fabiański ma kolejnego rywala

West Ham United pozyskał kolejnego bramkarza w przeciągu kilku dni. Młoty podpisały dwuletni kontrakt z Davidem Martinem z opcją przedłużenia go o kolejnych 12 miesięcy – poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Czytaj dalej…

Dwóch nowych golkiperów sprowadził West Ham United. 31 maja Młoty poinformowały o pozyskaniu na zasadzie wolnego transferu Roberto z Espanyolu. Teraz na tej samej zasadzie dołączył do nich 33-letni bramkarz, który ostatnio występował w Milwall FC. Przed laty w West Hamie United występował jego ojciec. Obrońca Alvin Martin niemal całą swoją karierę spędził w tym klubie.

– Podpisanie kontraktu z West Hamem jest spełnieniem marzenia dla mnie i mojej rodziny. Dorastałem przy tym klubie, więc to jest spełnienie marzenia z mojego dzieciństwa – powiedział David Martin po parafowaniu umowy.

– Przychodziłem na mecze tej drużyny jako dzieciak i dopingowałem ją z wysokości trybuny na Boleyn Ground. Uwielbiałem oglądać jak gra mój tata – przyznał.

– Zawsze jestem entuzjastycznie nastawionym i pozytywnym człowiekiem. Będę przychodził na każdy trening z takim nastawieniem, aby rywalizować z Łukaszem Fabiańskim i Roberto – podkreślił.

Komentarze