Chelsea gotowa na najgorsze. “Nie wiem, czy zagra w tym sezonie”

Chelsea w 30. kolejce Premier League zmierzy się z Burnley. The Blues do tego spotkania przystąpią bez aż dziewięciu zawodników. Na przedmeczowej konferencji Mauricio Pochettino skomentował sytuację zdrowotną jednego z piłkarzy.

Reece James
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Reece James
  • W 30. serii gier Premier League dojdzie do spotkania Chelsea – Burnley
  • The Blues podejmą The Clarets w mocno osłabionym składzie
  • Istnieje obawa, że jeden z piłkarzy londyńczyków nie zagra już w tym sezonie

Premier League. Chelsea do końca sezonu zmuszona radzić sobie bez reprezentanta Anglii?

Lista nieobecnych w kadrze Chelsea na starcie z Burnley jest wyjątkowo długa. W 30. kolejce Premier League zabraknie takich piłkarzy jak Trevoh Chalobah, Carney Chukwuemeka, Levi Colwill, Wesley Fofanna, Romeo Lavia, Robert Sanchez, Lesley Ugochukwu, Christopher Nkunku i Reece James. Na tradycyjnej konferencji prasowej Mauricio Pochettino odniósł się do stanu zdrowia ostatniej dwójki:

POLECAMY TAKŻE

– Nie wiem, czy Reece James zagra jeszcze w tym sezonie, nie chcę teraz prognozować. Mamy nadzieję, że tak, ale z tygodnia na tydzień będziemy wiedzieć więcej w jego sprawie i sprawie Christophera Nkunku. Nie mamy jeszcze określonej konkretnej daty ich powrotu.

Reece James w tym sezonie rozegrał zaledwie dziewięć spotkań, a na boisku spędził 452 minuty. Natomiast Christopher Nkunku dziesięciokrotnie zakładał koszulkę Chelsea, co przełożyło się na 394 minuty.

Komentarze