Marcin Bułka będzie miał konkurenta. Nicea podpisze kontrakt z weteranem

Marcin Bułka w sezonie 2023/24 wreszcie wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie OGC Nice. Fabrizio Romano przekazał, że Polak już wkrótce może mieć doświadczonego konkurenta do gry. Orlątka zamierzają podpisać kontrakt z Salvatore Sirigu.

Salvatore Sirigu
Imago/Lisa Guglielmi Na zdjęciu: Salvatore Sirigu
  • Marcin Bułka od początku sezonu 2023/24 jest podstawowym bramkarzem OGC Nice
  • Już wkrótce Polak może mieć konkurenta w walce o wyjściowy skład
  • Orlątka podpiszą kontrakt z Salvatore Sirigu, który od początku lipca szukał klubu

Salvatore Sirigu podpisze kontrakt z Niceą

Po transferze do OGC Nice Marcin Bułka w pierwszych dwóch sezonach musiał zadowalać się rolą rezerwowego. Po odejściu Kaspera Schmeichela otrzymał wreszcie szansę między słupkami i jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Polak w pierwszych pięciu kolejkach wpuścił cztery gole, a Orlątka wygrały w ostatniej kolejce na wyjeździe z Paris-Saint Germain. 

Fabrizio Romano przekazał, że Bułka już wkrótce może mieć konkurenta do gry w wyjściowym składzie. Dziennikarz poinformował, że Nicea podpisze kontrakt z Salvatore Sirigu. 36-latek od lipca pozostaje bez klubu po tym, jak wygasła jego umowa z Fiorentiną. 

Włoch ma podpisać kontrakt z OGC Nice do końca czerwca 2024 roku. W przeszłości Sirigu przez wiele lat był podstawowym bramkarzem Paris-Saint Germain, a także Torino.

Zobacz: Kolejna wpadka PSG. Triumf drużyny Marcina Bułki [WIDEO]

Komentarze