Media: El Shaarawy na celowniku PSG

Stephan El Shaarawy
Stephan El Shaarawy fot. Stefan Constantin / Sport Pictures

Stephan El Shaarawy niebawem może zmienić barwy klubowe, twierdzi na swoich łamach TeleFoot. 25-krotny reprezentant Włoch znalazł się na celowniku Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Stephan El Shaarawy aktualnie jest zawodnikiem Shanghai Greenland Shenhua, gdzie trafił latem minionego roku za 16 milionów euro. Najnowsze doniesienia francuskich dziennikarzy wskazują, że zawodnik, który w przyszłym miesiącu skończy 28 lat, jest postrzegany jako ciekawa i tania alternatywa na wzmocnienie ofensywy mistrzów Francji.

El Shaaraway pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w akademii piłkarskiej Genoi CFC, skąd za ponad 20 milionów euro trafił do AC Milanu w 2011 roku. W swoim piłkarskim CV piłkarz ma też AC Monaco.

Potencjał niewykorzystany

W trakcie trwającego sezonu ligi chińskiej piłkarz zaliczył sześć meczów, notując w nich jedną asystę. El Shaarawy ma kontrakt ważny z Shanghai Greenland Shenhua do końca czerwca 2022 roku.

Jeśli transfer do PSG z udziałem Włoch stałby się faktem, to jego rywalami o miejsce w składzie byliby między innymi: Angel Di Maria, Kylian Mbappe, Neymar, czy Mauro Icardi.

Komentarze