Towarzysko: Francja pokonała Boliwię

Antoine Griezmann

W rozegranym w Nantes towarzyskim spotkaniu, reprezentacja Francji pokonała 2:0 Boliwię. Bramki dla Trójkolorowych zdobywali Thomas Lemar i Antoine Griezmann.

Spotkanie doskonale ułożyło się dla francuskiego zespołu, który już w 5. minucie objął prowadzenie. Po zagraniu z prawej strony, piłkę w polu karnym opanował Thomas Lemar, a następnie przelobował wychodzącego z bramki boliwijskiego bramkarza.

Druga, i jak się później okazała ostatnia bramka niedzielnego spotkania, padła trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy. W dość dużym podbramkowym zamieszaniu, futbolówka trafiła pod nogi Antoine’a Griezmanna, który uderzeniem z kilku metrów nie dał szans Lampe.

W drugiej odsłonie spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Francja – Boliwia 2:0 (2:0)