Temat Ronaldo w PSG nabierze rozpędu?

Cristiano Ronaldo
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Francuskie media donoszą na swoich łamach, że Cristiano Ronaldo wciąż myśli o rozstaniu z Juventusem FC. Portugalski zawodnik łączony jest z przeprowadzką do Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Kilka dni temu po raz pierwszy o ewentualnej przeprowadzce Ronaldo do mistrzów Francji rozpisał się magazyn France Football. Z kolei najnowsze doniesienia na temat przyszłości ofensywnego zawodnika pojawiły się na łamach Footmercato.

Brak sukcesów w Champions League frustruje CR7

Ronaldo jest podobno sfrustrowany brakiem postępów Juve w elitarnych rozgrywkach i jest gotowy spróbować wygrać Ligę Mistrzów w innej ekipie, która regularnie rywalizuje w Lidze Mistrzów.

Wierząc medialnym doniesieniom, niebawem Jorge Mendes ma się spotkać z dyrektorem sportowym paryżan w osobie Leonardo, w celu omówienia możliwych wariantów. Do dialogu między obiema stronami ma dojść w trakcie turnieju “Final Eight” w Lizbonie.

Odnotujmy, że Ronaldo ma za sobą najlepszy sezon w Serie A pod względem skuteczności, notując 31 trafień. W każdym razie taki dorobek nie wystarczył Portugalczykowi do tego, aby sięgnąć po koronę króla strzelców.

Dodajmy, że Ronaldo ma umowę z Juventusem do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik w klubie z Piemontu inkasuje rocznie ponad 30 milionów euro.

Komentarze