Nice remisuje z Bordeaux

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

W jedynym piątkowym meczu 13. kolejki Ligue 1, OGC Nice zremisowało u siebie 1:1 z Girondins Bordeaux.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli tylko jednego gola, choć obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji. W 27. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Pierre Lees-Melou, który strzałem głową z pięciu metrów wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Jusufa Atala z prawego skrzydła.

Druga połowa nie rozpoczęła się po myśli jedenastki z Nicei, bowiem w 47. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Żyrondystów za faul Stanleya Nsokiego. Jedenastkę pewnym uderzeniem wykorzystał Jimmy Briand.

Wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu, choć gospodarze kilka razy poważnie zagrozili bramce Bordeaux. Świetnie między słupkami spisywał się jednak Costil.

OGC Nice – Girondins Bordeaux 1:1 (1:0)

1:0 Lees-Melou 27′
1:1 Briand (k.) 49′