Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Meunier gotowy na odejście z PSG

Thomas Meunier przyznaje, że jest gotowy na odejście z Paris Saint-Germain. Belgijski obrońca nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów.

Czytaj dalej…

Meunier, którego kontrakt z PSG obowiązuje jeszcze przez 12 miesięcy, był łączony między innymi z Juventusem, Arsenalem i Manchesterem United.

Belg w przyszłym roku będzie mógł odejść za darmo. Na razie nie wiadomo, czy PSG zdecyduje się na takie rozwiązanie, czy będzie starało się sprzedać go już podczas najbliższego okna transferowego.

Meunier zapytany o możliwość odejścia na zasadzie wolnego transferu w przyszłym roku odpowiedział: – Jest to coś, co może mi odpowiadać. Nie wydaje mi się, aby klub mógł zarobić na mnie wiele pieniędzy. Mam swoją wartość rynkową, ale jestem obrońcą, gram jedno spotkanie na trzy i kończę 28 lat. To nie jest tak jak z Adrienem Rabiot, który jest wart 50 milionów euro.

– Od stycznia odbywają się rozmowy telefoniczne z zainteresowanymi klubami. Jest tuzin klubów, wszystkie są z pięciu najlepszych europejskich lig – dodał zawodnik PSG.

Komentarze