Neymar
Neymar fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Media: Neymar nic chce nowego kontraktu w PSG

Według doniesień zamieszczonych na łamach strony internetowej dziennika Sport nowej umowy z Paris Saint-Germian nie przedłuży Neymar. Brazylijczyk tym samym wciąż jest zdeterminowany, aby rozstać się z mistrzami Francji.

Czytaj dalej…

Obecny kontrakt reprezentanta Brazylii z PSG obowiązuje do 2022 roku. Niedawno światło dzienne ujrzały wieści, że sternicy klubu ze stolicy Francji są gotowi na parafowanie nowej umowy z zawodnikiem aż do 2025 roku. Kłopot w tym, że Neymar nie jest zdecydowany na takie rozwiązanie.

Przypomnijmy, że Brazylijczyk latem przez ługi czas był łączony przez media z powrotem do FC Barcelony, z której trafił do PSG za ponad 220 milionów euro. Chociaż wydawało się, że zawodnik wyleczył się z transferu do innego klubu, to aktualnie wygląda na to, że Neymar jest już znudzony występami w szeregach paryżan.

W tej kampanii 27-latek wystąpił łącznie w pięciu spotkaniach, notując w nich cztery trafienia. Zawodnik aktualnie leczy kontuzję uda. Na razie nie jest znany termin powrotu piłkarzy do gry.

Komentarze