Kante celem transferowym PSG

N'golo Kante
N'golo Kante fot. Anadolu/Hepta/SPORTPICTURES

N’Golo Kante od następnego sezonu będzie reprezentował barwy Paris-Saint Germain? Jak podaje poranny dziennik brytyjski The Sun jest to całkiem możliwy scenariusz. Piłkarz ma być bowiem głównym celem transferowym Francuzów podczas najbliższego lata.

Czytaj dalej…

Brytyjscy dziennikarze, powołując się na doniesienia portalu Le10 Sport, twierdzą, że Lider Ligue 1 bardzo mocno chce wzmocnić swoją linię pomocy podczas najbliższego okienka transferowego. Jednym z ich głównym celów ma być N’Golo Kante, który miałby wskoczyć do składu na miejsce Adriena Rabiota.

Przypomnijmy, że Rabiot, który nie zgodził się na przedłużenie kontaktu z francuskim klubem, został odsunięty od pierwszego składu. Teraz włodarze PSG chcą sprowadzić kogoś na jego miejsce.

Według dziennika The Sun, klub z Paryża w negocjacjach z zawodnikiem chce wykorzystać fakt, że N’Golo Kante jest podobno niezadowolony ze swojej pozycji na boisku, a przez co jego współpraca z Maurizio Sarrim nie układa się zbyt dobrze. Poza tym francuski klub ma mu zaoferować piłkarzowi także większe zarobki niż te, na które może liczyć w Londynie.

N’Golo Kante wystąpił w tym sezonie w 32 spotkaniach, w których zaliczył 4 gole i zanotował cztery asysty. Łącznie na boisku ten zawodnik spędził ponad 2600 minut.

Komentarze