Frankowski przyzwyczaił do świetnej gry w Ligue 1, Polak z asystą [WIDEO]

Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski w piątkowy wieczór kolejny raz potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji. Reprezentant Polski zaliczył asystę w spotkaniu Lens – Angers. Ostatecznie bój na Stade Bollaert-Delelis zakończył się rezultatem 2:2.

• RC Lens w piątkowy wieczór mierzyło się w ramach Ligue 1 z Angers
  • W wyjściowym składzie gospodarzy zagrał Przemysław Frankowski
  • Reprezentant Polski zanotował czwarta asystę w trakcie trwającej kampanii

Frankowski z czterema golami i czterema asystami we Francji

Przemysław Frankowski przed startem trwającego sezonu dołączył do RC Lens i jego transfer do ekipy z Ligue 1 okazał się strzałem w dziesiątkę. Polski piłkarz szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie dowodzonej przez Francka Haisy’ego.

Lens w pierwszej części spotkania nie zachwyciło. Było tłem dla rywali, nie oddając nawet jednego celnego strzału. Następstwem tego był fakt, że na przerwę z prowadzeniem schodziło Angers. Bramkę dla gości zdobył w 40. minucie Sofiane Boufal.

Po zmianie stron gospodarze rywalizacji podnieśli się jednak z kolan. Najpierw Gael Kakuta doprowadził do wyrównania w 48. minucie. Z kolei siedem minut później Florian Sotoca wpisał się na listę strzelców, wykorzystując podanie od Frankowskiego.

Ostatnie słowo należało z kolei do Angers, gdy w 70. minucie bramkę na 2:2 zdobył Romain Thomas. Jednocześnie Len musiało zadowolić się czwartym remisem w sezonie, po którym ma na swoim koncie 25 punktów.

RC Lens – Angers 2:2 (0:1)
0:1 Boufal 40′
1:1 Kakuta 48′
2:1 Sotoca 55′
2:2 Thomas 70′