Mbappe zdradził niespełnione marzenie w PSG

Kylian Mbappe
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe mimo zakusów ze strony Realu Madryt zdecydował się latem na kontynuowanie kariery w Paris-Saint Germain. Francuz marzy o wygraniu Ligi Mistrzów z ekipą mistrza Francji, o czym opowiedział w ostatniej wywiadzie dla klubowych mediów.

  • Kylian Mbappe rozgrywa obecnie szósty sezon w PSG
  • Francuz w wywiadzie dla klubowych mediów opowiedział o swoim niespełnionym marzeniu
  • Napastnikowi zależy na wygraniu z Paryżanami Ligi Mistrzów

Mbappe wciąż z nadzieją na wygranie Ligi Mistrzów z PSG

Kylian Mbappe już teraz może zostać okrzyknięty legendą Paris-Saint Germain. Utalentowany Francuz rozegrał dla Paryżan 224 mecze, w których zanotował 180 bramek i 88 asyst. Czterokrotnie sięgał z drużyną po mistrzostwo kraju, a trzykrotnie puchar Francji. Można powiedzieć, że osiągnął w stolicy kraju już niemal wszystko. W kolekcji trofeów brakuje mu wciąż pucharu Ligi Mistrzów.

W ostatnim wywiadzie dla klubowych mediów 23-latek został zapytany o nastawienie w tegorocznej edycji rozgrywek europejskich. Napastnik przyznał, że wygranie z PSG Ligi Mistrzów jest jego marzeniem. 

– Przeszedłem drogę od dobrego do bardzo dobrego piłkarza. Wieczór podczas którego zdobyłem na Camp Nou hattricka był dla mnie wyjątkowy, zapamiętam go na zawsze. To coś z czego jestem dumny i co zapamiętam na długo, bo musiałem zagrać odpowiedzialnie, tak jak mam w zwyczaju – zaczął Mbappe. 

– Wygranie tego z PSG byłoby czymś wyjątkowym. Zwycięstwo w finale Ligi Mistrzów bez względu na to kiedy i gdzie, jest czymś wspaniałym. Dla mnie oczywiście najpiękniejsze byłoby zdobyć ją w Paryżu – dodał Francuz.

Przeczytaj: Nowe wieści ws. kontraktu Mbappe. Powrót sagi transferowej szybciej, niż zakładano?

Komentarze