Bohater Hiszpanów po finale Ligi Narodów: było dla mnie jasne, że strzelę panenką

Dani Carvajal wykorzystał decydującą jedenastkę w finałowym meczu Ligi Narodów. Hiszpanie ostatecznie pokonali Chorwatów w konkursie rzutów karnych. - Było dla mnie jasne, że rzut karny strzelę panenką - mówi prawy obrońca Realu Madryt.

Daniel Carvajal
Obserwuj nas w
IMAGO / Tom Bode Na zdjęciu: Daniel Carvajal
  • Reprezentacja Hiszpanii została zwycięzcą Ligi Narodów
  • Bohaterem drużyny La Furia Roja okazał się Dani Carvajal
  • 31-latek wykorzystał decydującego karnego w konkursie jedenastce

“Moja żona powiedziała mi, że prawie urodziła przez ten mecz”

Reprezentacja Hiszpanii wygrała z Chorwacją w finałowym spotkaniu Ligi Narodów. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a decydującą jedenastkę wykorzystał Dani Carvajal. Piłkarz Realu Madryt utrzymał nerwy na wodzy i uderzył panenką.

Dzisiaj był mój pierwszy finał w karierze, w którym nie wyszedłem w podstawowej jedenastce. Przed spotkaniem wygłosiłem przemówienie, podczas którego nawet ja byłem poruszony. Było dla mnie jasne, że rzut karny strzelę panenką – powiedział Dani Carvajal cytowany przez dziennik “MARCA”.

Moja żona jest w 36. tygodniu ciąży i powiedziała mi, że prawie urodziła przez ten mecz! Cała moja rodzina była bardzo zdenerwowana. Rozumiem, co musieli czuć, ale historia zakończyła się idealnie – dodał bardzo doświadczony zawodnik Realu Madryt.

Komentarze