Bale: jestem bliżej optymalnej formy, niż byłem przez lata

Gareth Bale
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gareth Bale

Reprezentacja Walii zmierzy się w niedzielny wieczór z Polską w meczu w ramach szóstej kolejki Ligi Narodów UEFA. Przed tym starciem kilka słów wypowiedział Gareth Bale, dając do zrozumienia, że jest w bardzo dobrej dyspozycji przed potyczką z Biało-czerwonymi.

  • Bardzo ciekawie zapowiada się starcie na Cardiff City Stadium
  • Przed meczem Walia – Polska głos zabrał Gareth Bale
  • 33-latek przekonywał, że sportowo jest w coraz lepszej dyspozycji

Bale z optymizmem o swojej formie

Reprezentacja Walii wciąż liczy się w grze o utrzymanie w dywizji A. Jeśli wyspiarze pokonają w niedzielny wieczór Polskę, to będą mogli rywalizować w kolejnej edycji rozgrywek także w elicie. Największa gwiazda w reprezentacji Walii zadeklarowała gotowość do gry od pierwszej minuty w starciu z Biało-czerwonymi.

– Jestem gotowy do startu, jeśli główny trener Robert Page wybierze mnie. Jestem bliżej mojej optymalnej formy niż kiedykolwiek od lat – przekonywał Gareth Bale cytowany przez BBC.

Zobacz także:

– Ważne jest, aby wyjść na boisko, grać, mieć czas na grę. Mam nadzieję, że będę częściej zaczynał spotkania w wyjściowym składzie. Im więcej gram, tym bardziej optymalna jest moja forma. Mam nadzieję, że będę coraz lepszy – dodał zawodnik.

Reprezentacja Walii przystąpi do niedzielnej batalii, chcąc zacząć się odbudowywać po czterech meczach bez wygranej. W tych spotkaniach wyspiarze zaliczyli trzy porażki i remis. W miniony czwartek Walijczycy przegrali z Belgią (1:2).

Czytaj więcej: Walia – Polska: typy, kursy, zapowiedź (25.09.2022)

Komentarze