Tottenham osłabiony przed meczem z Marsylią

Dejan Kulusevski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Dejan Kulusevski

Dejan Kulusevski, Richarlison i Cristian Romero nie wystąpią w bardzo ważnym dla Tottenhamu meczu Ligi Mistrzów z Olympique Marsylią, który zadecyduje o dalszych losach obu drużyn w tych rozgrywkach.

  • Tottenham osłabiony przed meczem z Marsylią
  • Kulusevski, Richarlisoni Romero nie wystąpią na Stade Velodrome
  • Początek meczu o godzinie 21:00

Kulusevski, Richarlison i Romero nie zagrają z Marsylią

Tottenham prowadzi grupie D Ligi Mistrzów z ośmioma punktami na koncie. Marsylia jest natomiast ostatnia, ale do Kogutów traci jedynie dwa punkty. W drugim meczu tej grupy Eintracht zagra ze Sportingiem Lizbona. Obie drużyny uzbierały jak dotąd po siedem oczek, dlatego każde rozstrzygnięcie jest w tej grupie jeszcze możliwe.

Antonio Conte został zawieszony na mecz z Marsylią z powodu czerwonej kartki otrzymanej w pojedynku ze Sportingiem, więc zrezygnował z obowiązków związanych z konferencją prasową na rzecz swojego najlepszego asystenta Cristiana Stelliniego.

– Antonio będzie siedział na trybunach. Będziemy w stałym kontakcie przed meczem, ale później zabraniają tego przepisy. Mamy przemyślane strategie na ten mecz i wiemy, co mamy robić. Prawda jest jednak taka, że musimy dodać od siebie coś ekstra, aby wypełnić lukę – przyznał Stellini.

Cristian Stellini przekazał także złe wieści na temat absencji w Tottenhamie. Włoch poinformował, że we wtorkowym meczu na pewno nie wystąpi Dejan Kulusevski, Richarlison, i Cristian Romero. Cała trójka zmaga się z kontuzjami i nie jest jeszcze gotowa do gry.

Wymieni zawodnicy nie wzięli udziału w otwartym treningu Tottenhamu tuż przed wylotem do Francji na wtorkowy mecz, dlatego już wcześniej należało spodziewać się znaczących osłabień w drużynie Kogutów we wtorkowym pojedynku.

Zobacz również: Buffon: być może to jest ten sezon PSG

Komentarze