Znamy skład Lecha na mecz z Karabachem!

Lech Poznań
PressFocus Na zdjęciu: Lech Poznań

Szkoleniowiec Lecha Poznań, John van den Brom podał skład na pierwszy mecz Kolejorza w europejskich pucharach w tym sezonie. W “jedenastce” znalazł się jeden debiutant. W bramce zobaczymy Artura Rudko.

  • Znamy skład Lecha na mecz z Karabachem
  • W bramce Lecha zadebiutuje Artur Rudko
  • Giorgi Citaiszwili oraz Alfonso Sousa znaleźli się na ławce rezerwowych

Jest jeden debiutant

Już o godzinie 20:00 rozpocznie się mecz Lecha Poznań z Karabachem Agdam w ramach pierwszej rundy eliminacji do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Trener Lecha Poznań John van den Brom ogłosił już skład na to spotkanie. W bramce Kolejorza zadebiutuje Artur Rudko, który dołączył do ekipy z Bułgarskiej w przerwie przedsezonowej z Metalista Charków. Giorgi Citaiszwili oraz Alfonso Sousa – dwaj inni nowi zawodnicy Lecha – wtorkowy mecz rozpoczną na ławce rezerwowych.

Zaskakiwać może obecność w składzie Kristoffera Velde. Norweg nie miał zbyt udanej wiosny, ale trener zdecydował się na niego postawić kosztem Ba Louy.

Skład Lecha na mecz z Karabachem Agdam: Artur Rudko, Joel Pereira, Lubomir Satka, Antonio Milić, Pedro Rebocho, Kristoffer Velde, Jesper Karlstrom, Radosław Murawski, Michał Skóraś, Joao Amaral, Mikael Ishak.

Zobacz również: Lech Poznań odpuszcza mecz o Superpuchar Polski 

Komentarze