Real Madryt poważnie osłabiony. Kluczowy piłkarz kontuzjowany

Real Madryt przystąpi do meczu Ligi Mistrzów z Unionem Berlin bez kluczowego piłkarza. Jak informuje Jose Luis Sanchez, kontuzji doznał Dani Carvajal. Hiszpan może nie zagrać także w derbach z Atletico.

Dani Carvajal
IMAGO / Alex Perez Na zdjęciu: Dani Carvajal
  • Real Madryt przystąpi do meczu Ligi Mistrzów w osłabieniu
  • W starciu z Unionem Berlin nie zagra Dani Carvajal
  • Prawy obrońca Królewskich doznał kontuzji mięśniowej

Dani Carvajal kontuzjowany. Nie zagra z Unionem Berlin

Real Madryt rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzów od spotkania z Unionem Berlin. Początek tego pojedynku w środę (20 września) o godzinie 18:45. Jak się okazuje, Królewscy przystąpią do niego bez ważnego zawodnika.

Według informacji dziennikarza Jose Luisa Sancheza w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów nie wystąpi Dani Carvajal, który nabawił się kontuzji mięśniowej. Dokładne badania zostaną dopiero przeprowadzone, ale szanse na występ w nadchodzącym spotkaniu są iluzoryczne.

Z kolei Diario AS informuje, że Carvajal wypadnie z gry na około 10 dni. Oznacza to, że opuści także mecze z Atletico Madryt i Las Palmas. Nieobecność Hiszpana w derbowym pojedynku będzie szczególnie uciążliwa dla Carlo Ancelottiego.

AKTUALIZACJA:

Carlo Ancelotti skomentował sytuację Daniego Carvajala na konferencji prasowej.

– Carvajal jest przeciążony, jutro odpocznie i przejdzie testy. Czuje się dobrze, więc nie sądzimy, że to coś poważnego – przyznał Ancelotti.

Komentarze