Media: UEFA nie zmieni zdania ws. Marciniaka

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl informuje, że Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów. UEFA po zbadaniu sprawy miała nie zmieniać swojego wyboru odnośnie arbitra na jedno z najważniejszych meczów sezonu.

Szymon Marciniak
IMAGO / Franco Romano Na zdjęciu: Szymon Marciniak
  • Tomasz Włodarczyk informuje, że Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów
  • UEFA zdecydowała, że nie zmieni swojego zdania po zbadaniu sprawy
  • Wokół Marciniaka wywołała się ogromna burza po udziale w imprezie biznesowej

Media: Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów

Wygląda na to, że nie potwierdzą się słowa Tomasza Smokowskiego o odsunięciu Szymona Marciniaka od finału Ligi Mistrzów. Wcześniej wydawało się, że UEFA może podjąć radykalne kroki w sprawie polskiego arbitra, który pojawił się na imprezie biznesowej współorganizowanej przez Sławomira Mentzena – polityka znanego ze skrajnie prawicowych poglądów.

Sprawę nagłośniło stowarzyszenie Nigdy Więcej, które postanowiło donieść do UEFA na polskiego arbitra. Jednak Tomasz Włodarczyk informuje, że UEFA po zbadaniu sprawy postanowiła nie zmieniać zdania w kontekście wyboru arbitra na mecz finałowy Ligi Mistrzów.

– Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów po zbadaniu sprawy przez UEFA – krótko poinformował dziennikarz Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk.

Dość wymowny wpis w mediach społecznościowych umieścił również były prezes PZPN Zbigniew Boniek, który według mediów miał się wstawić za Szymonem Marciniakiem w strukturach UEFA. – Miłego weekendu…. Spokojnie – napisał krótko.

Zobacz również: Kulesza zabrał głos ws. Marciniaka. “Decyzyjność jest po drugiej stronie”

Komentarze