Oskarżony o gwałt defensor powołany na mecz z Bayernem Monachium

Achraf Hakimi stanął kilka dni temu w obliczu poważnych zarzutów. Przeciwko Marokańczykowi został złożony pozew o gwałt. Mimo to obrońca znalazł się w kadrze na mecz rewanżowy z Bayernem Monachium.

Achraf Hakimi
Pressfocus Na zdjęciu: Achraf Hakimi
  • Prokuratura prowadzi obecnie śledztwo wobec Achrafa Hakimiego
  • Marokańczyk został oskarżony o gwałt, do którego miało dojść 25 lutego
  • Christophe Galtier zdecydował się powołać defensora na mecz z Bayernem

Achraf Hakimi znalazł się w kadrze na mecz Ligi Mistrzów

Problemy zdrowotne uniemożliwiły Achrafowi Hakimiemu występy w ostatnich meczach Paris-Saint Germain. Uraz został już jednak zaleczony, a zawodnik jest gotowy do gry. Kontuzje nie były jednak jego jedynym problemem w ostatnim czasie. 24-latek został oskarżony o gwałt i jest obecnie objęty dozorem sądowym. 

Pojawiły się wobec tego wątpliwości, czy Marokańczyk zostanie uwzględniony przez Chritophe Galtiera w kadrze na rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium. Szkoleniowiec podjął mimo wszystko decyzję o zabraniu obrońcy do Monachium. Decyzja Francuza mocno jednak polaryzuje. 

Mimo poważnych zarzutów Hakimi zgodnie z prawem może opuścić teren Francji, a włodarze PSG działając w myśl domniemania niewinności, nie zdecydowali się na odsunięcie go od kadry. Niewykluczone, że defensor wybiegnie na murawę na Allianz Arena w wyjściowym składzie mistrza Francji.

Czytaj też: Piłkarz PSG oskarżony o gwałt przez prokuraturę. Dozór sądowy

Komentarze