LM: Sensacja w Turynie, fantastyczne gole w Manchesterze [WIDEO]

Piłkarze Manchesteru City
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Manchesteru City

Wyniki środowych meczów drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Mnóstwo sensacyjnych zwrotów akcji towarzyszyło środowym meczom Ligi Mistrzów. W hicie tego dnia Manchester City pokonał Borussię Dortmund 2:1, a ciekawie było także w Haifie, gdzie gospodarze przez pewien czas sensacyjnie prowadzili z PSG.

Graham Potter bez zwycięstwa w debiucie, nieskuteczny Juventus

Zaraz na początku drugiej połowy Chelsea objęła prowadzenie w meczu z Red Bull Salzburg, dzięki trafieniu Raheema Sterlinga. Korzystnego rezultatu nie udało się jednak utrzymać, bo do siatki trafił Okafor. Goście wywieźli dzięki niemu cenny punkt ze Stamford Bridge. Prowadzenia nie utrzymał także Juventus, który prowadził już po 4 minutach 1:0 dzięki bramce Milika. Benfica wyrównała jednak w 43 minucie, a na 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy wyszła na prowadzenie dzięki bramce Neresa. Stara Dama była wyjątkowo nieskuteczna i przegrała kolejne spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Mocno zawiódł tego wieczoru Piotr Zieliński, który aż dwukrotnie podchodził do wykonania rzutu karnego w meczu z Rangersami. Pierwszy strzał Polaka skutecznie obronił McGregor, jednak chwilę później dobijał Politano i piłka wylądowała w siatce. Sędzia dopatrzył się jednak przekroczenia przepisów i nakazał powtórzenie jedenastki. I tym razem górą nad pomocnikiem Napoli był golkiper szkockiej drużyny. Trzeciej szansy Zieliński już nie dostał. W 68 minucie to Politano wykonał pewnie rzut karny i otworzył tym samym worek z bramkami. Finalnie to Napoli mogło cieszyć się ze zwycięstwa 3:0.