Guardiola wieszczy kolejny sukces City. “Teraz będzie łatwiej”

"Ciężko było wygrać po raz pierwszy w historii. To coś niesamowitego. Teraz będzie nam łatwiej. Będziemy starali się wygrać po raz drugi. Niektórzy mówią, że skoro wygraliśmy, to robota została wykonana. A właśnie, że nie" - mówi Pep Guardiola przed startem Ligi Mistrzów w sezonie 2023/24.

Pep Guardiola, Manchester City
IMAGO / PA Images Na zdjęciu: Pep Guardiola, Manchester City
  • Pep Guardiola wieszczy kolejny sukces Manchesteru City w Lidze Mistrzów
  • Szkoleniowiec mówi, że tym razem jego zespołowi będzie łatwiej
  • Drużyna “Obywateli” będzie bronić trofeum

Uda się?

Manchester City jest jednym z najpoważniejszych, jeżeli nie najpoważniejszym kandydatem do wygranie i obrony trofeum Ligi Mistrzów. Zespół prowadzony przez Pepa Guardiolę już we wtorek zainauguruje nowy sezon tych rozgrywek meczem u siebie z Crveną Zvezdą. Poza tym w grupie będzie mierzył się z Young Boys Berno oraz RB Lipsk. Na konferencji prasowej przed tą rywalizacją optymistyczne sygnały wysłał szkoleniowiec “Obywateli”.

Ciężko było wygrać po raz pierwszy w historii. To coś niesamowitego. Teraz będzie nam łatwiej. Będziemy starali się wygrać po raz drugi. Niektórzy mówią, że skoro wygraliśmy, to robota została wykonana. A właśnie, że nie. Okej, mamy trofeum, cieszymy się, ale Liga Mistrzów daje nam kolejne wyzwania. Wiem, że ciężko jest obronić tytuł, ale przynajmniej spróbujmy – mówi Pep Guardiola przed startem Ligi Mistrzów w sezonie 2023/24.

Manchester City obroni tytuł Ligi Mistrzów?

Tak 60%
Nie 38%
Nie wiem 2%
213+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem

Czytaj więcej: Zbigniew Boniek dla Goal.pl: Santos podobno żałował, że nie został zwolniony wcześniej, bo mógł zarobić w Arabii

Komentarze