Milik już strzela! Atomowy początek Juventusu

Arkadiusz Milik
PressFocus Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik znajduje się w wybitnej formie po przenosinach do Turynu. Reprezentant Polski zdobył bramkę już w czwartej minucie, a Juventus prowadzi na własnym terenie z Benfiką 1-0.

• Arkadiusz Milik znalazł się w wyjściowej jedenastce Juventusu na mecz z Benficą
  • Polak już w czwartej minucie zdobył swoją bramkę
  • “Stara Dama” prowadzi na własnym terenie 1-0

Atomowe wejście w mecz Juventusu

Arkadiusz Milik ponownie znalazł się w wyjściowej jedenastce Juventusu. Tuż po przenosinach zapowiadano, że będzie jedynie rezerwowym dla Dusana Vlahovicia, ale Massimiliano Allegri szybko znalazł miejsce w składzie dla dwóch napastników.

Od momentu zmiany klubu reprezentant Polski prezentuje bardzo wysoką dyspozycję, co po raz kolejny potwierdziło się w trakcie środowej rywalizacji z Benfiką. Milik już w czwartej minucie otworzył wynik spotkania i wyprowadził Juventus na prowadzenie. Udało mu się bowiem dotrzeć do dośrodkowanej z rzutu wolnego piłki, a jego strzał głową pokonał bramkarza gości.

To dla 27-latka już trzecia bramka w nowych barwach. Wcześniej dwukrotnie trafiał w rozgrywkach Serie A.