Pomocnik BVB wrócił do zdrowia. Znalazł się w składzie na mecz z PSG

Giovanni Reyna po dwóch miesiącach wrócił do pełni zdrowia. Amerykański pomocnik znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie Borussii Dortmund z Paris Saint-Germain - czytamy na portalu "Get Football Germany News".

Giovanni Reyna
IMAGO / Treese Na zdjęciu: Giovanni Reyna
  • Giovanni Reyna wrócił do pełni zdrowia
  • Amerykanin znalazł się w kadrze na mecz BVB z PSG
  • 20-latek w ostatnich dwóch miesiącach zmagał się z kontuzją stopy

Giovanni Reyna w kadrze meczowej Borussii Dortmund

Giovanni Reyna przez ostatnie dwa miesiące zmagał się z kontuzją stopy. Amerykański pomocnik stracił niemalże w całości obóz przygotowawczy, który dla piłkarzy jest niezwykle cenny. Serwis “Get Football Germany News” przekazał wreszcie dobre wiadomości związane z 20-latkiem dla kibiców Borussii Dortmund.

Otóż Gio Reyna znalazł się w kadrze na mecz wicemistrza Niemiec z Paris Saint-Germain. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w ramach pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów, a Edin Terzić wreszcie będzie mógł skorzystać z reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Wychowanek NYCFC Academy występuje w Borussii Dortmund od lipca 2019 roku. Do tej pory Giovanni Reyna rozegrał w barwach BVB 107 spotkań, w których zdobył 17 bramek oraz zanotował 16 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 20-latka na 25 milionów euro.

Sprawdź także: Obrońca Porto doznał kolejnej poważnej kontuzji. Dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania

Komentarze