Składy na mecz: Raków – Suduva

Piłkarze Raków Częstochowa
Piłkarze Raków Częstochowa Grzegorz Wajda

Raków Częstochowa rozegra rewanżowe spotkanie z Suduvą Mariampol na własnym terenie. Poprzedni pojedynek w ramach II rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji zakończył się bezbramkowym remisem. Czy Medaliki dopełnią formalności i awansują dalej?

  • Raków Częstochowa przystępuje do rewanżu z Suduvą Mariampol w ramach II rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji
  • Obaj trenerzy odkryli już wszystkie karty i poznaliśmy wyjściowe jedenastki na ten mecz

Raków powstrzyma Suduvę?

Raków Częstochowa miał spore problemy ze skutecznością na litewskiej ziemi. Na dodatek już w pierwszych minutach z boiska musiał zejść Lederman, który doznał urazu. Murawa na stadionie Suduvy pozostawiała wiele do życzenia, co można było zauważyć gołym okiem. Futbolówka często odskakiwała piłkarzom i głównie oglądaliśmy walkę o środek pola.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 29. lipca 2021 18:58.

Jednak zaraz po powrocie do kraju, Medaliki przystąpiły do 1. kolejki PKO Ekstraklasy. Zespół Marka Papszuna pokazał się z dobrej strony i pomimo trudnej rywalizacji zdołał sięgnąć po komplet punktów w spotkaniu z Piastem Gliwice (3:2). Nadszedł czas potwierdzić lepszą dyspozycję na arenie międzynarodowej i awansować do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Konferencji.

Składy na mecz

Raków Częstochowa: Kovacević – Arsenić, Niewulis, Tudor – Wdowiak, Poletanovic, Ivi Lopez, Kun – Szelągowski, Cebula, Gutkovskis

Suduva Mariampol: Giannikoglou – Beneta, Kerla, Zivanović, Slavickas – Rommens, Gorobsov, Cases – Nyuiadzi, Habran, Nkololo

Przeczytaj również: Raków Częstochowa – Suduva Mariampol: typy, kursy, zapowiedź (29.07.2021)

Komentarze