Komplet publiczności będzie wspierał Lecha w ćwierćfinale LKE!

Lech Poznań poinformował, że wszystkie bilety na mecz ćwierćfinałowy Ligi Konferencji Europy zostały wyprzedane na kilkanaście dni przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Rywalem Kolejorza w walce o półfinał europejskich rozgrywek będzie włoska Fiorentina.

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak
  • Lech Poznań 13 kwietnia zagra z Fiorentiną w ćwierćfinale LKE
  • Kolejorz poinformował, że na kilkanaście dni przed meczem zostały sprzedane już wszystkie bilety na to spotkanie
  • Ponad 27 tysięcy wejściówek rozeszło się już pierwszego dnia

Lech Poznań będzie mógł liczyć na ogromne wsparcie fanów

Bilety na mecz Lecha z Fiorentiną rozeszły się w mgnieniu oka. Kolejorz sprzedaż biletów na ten pojedynek rozpoczął już parę chwil po losowaniu ćwierćfinałów Ligi Konferencji i w ciągu zaledwie kilku godzin rozeszło się 27 tysięcy wejściówek.

Do poniedziałku 27 marca część biletów była zarezerwowana dla osób posiadających karnety. Dziś niewykorzystana pula trafiła do otwartej sprzedaży i ponownie w ciągu kilku godzin rozeszły się pozostałe wejściówki.

Lech Poznań poinformował w mediach społecznościowych, że wszystkie bilety na mecz z Fiorentiną zostały już wyprzedane. Pierwszy pojedynek odbędzie się 13 kwietnia w Poznaniu, a rewanż tydzień później we Florencji. Początek meczu przy Bułgarskiej o godzinie 21:00.

Kolejorz wiosną wyeliminował w fazie play-off Ligi Konferencji Europy Bodo-Glimt, a w 1/8 finału rozprawił się ze szwedzkim Djurgardens.

Zobacz również: Bilety na szlagier PKO Ekstraklasy wyprzedane. Kibice Legii znów dopisali

Komentarze