Kapitalny występ Szymańskiego. Dwie asysty w ważnym meczu [WIDEO]

Fenerbahce pokonało Maribor 3:1 w meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Kapitalny występ zanotował Sebastian Szymański, który wszedł i rozruszał grę tureckiego zespołu. Polak zaliczył dwie asysty.

Sebastian Szymański
IMAGO / Seskimphoto Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Fenerbahce pokonało Maribor 3:1 w meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy
  • Kapitalny występ zanotował Sebastian Szymański
  • Polak wszedł na drugą połowę i zdobył dwie asysty

Fenerbahce 3:1 Maribor. Sebastian Szymański bohaterem [WIDEO]

Fenerbahce zaliczyło udany pierwszy meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Turecki zespół na własnym stadionie pokonał Maribor 3:1. Jednym z bohaterów spotkania został Sebastian Szymański.

Polski pomocnik pojawił się na boisku od początku drugiej połowy. W sieci da się przeczytać, że Polak odmienił grę swojej drużyny, wprowadzając więcej mobilności w ataku. Potwierdzają to dwie asysty.

W 58. minucie Szymański dośrodkował z rzutu rożnego i asystował przy bramce Rodrigo Becao.

Kilka chwil później doskonale obsłużył Irfana Kaveciego, posyłając ciętą piłkę wzdłuż pola karnego.