Kolejorz przejdzie do historii? Djurgardens – Lech Poznań: znamy składy!

Lech Poznań stoi przed wielką szansą na awans do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Kolejorz ma dwubramkową zaliczkę przed rewanżem ze szwedzkim Djurgardens. Poznaliśmy wyjściowe jedenastki na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:45.

Lech Poznań
PressFocus Na zdjęciu: Lech Poznań
  • Lech Poznań za kilkadziesiąt minut zmierzy się z Djurgardens
  • Stawką meczu na Tele2 Arena jest awans do ćwierćfinału LKE
  • Wiemy już, w jakich składach wybiegną dzisiaj oba zespoły

Djurgardens – Lech Poznań. Van den Brom odkrył karty, w takiej jedenastce zagra Kolejorz

Lech Poznań dzisiaj może przejść do historii polskiego futbolu. Kolejorz stoi przed wielką szansą awansu do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Johna van den Brom przed tygodniem na Bułgarskiej pokonali szwedzkie Djurgardens 2:0 i mają sporą zaliczkę przed rewanżem, który zostanie rozegrany dziś na Tele2 Arena.

Trener mistrzów Polski zgodnie z przewidywaniami w bramce postawił na Filipa Bednarka, linią obrony będzie zarządzał Antonio Milić, w środku pola zagra m.in. Radosław Murawski, a za strzelanie goli rzecz jasna będzie odpowiedzialny kapitan Lecha Poznań – Mikael Ishak – który dzisiaj wystąpi przed szwedzką publicznością.

Początek spotkania o godzinie 18:45. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Viaplay.

Składy na rewanżowy mecz Djurgardens z Lechem Poznań

Djurgardens: Zetterstrom – Johansson, Lofgren, Danielson, Andersson – Findell, Schuller, Eriksson – Rodetinac, Asoro, Wikheim

Lech Poznań: Bednarek – Salamon, Karlstroem, Milić – Pereira, Skóraś, Sousa, Murawski, Rebocho – Ishak, Szymczak

  • Czytaj więcej:
Kapitan Lecha Poznań przed rewanżem z Djurgardens. “Będzie to dla mnie wyjątkowy mecz”
Mikael Ishak

“Zawsze jest ekscytacja, gdy gra się w Europie” Lech Poznań już dzisiaj może dokonać rzeczy historycznej – awansować do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Kolejorz o godzinie 18:45 zmierzy się z Djurgardens w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału. Przypomnijmy, że podopieczni Johna van den Broma na Bułgarskiej wygrali 2:0 ze szwedzkim klubem. Kapitan Lecha Poznań Mikael Ishak

Czytaj dalej…

Komentarze