“Nie dało się lepiej zareagować”. Piłkarz Legii skomentował wygraną w Mostarze

Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Zrnijski Mostar 2:1 w 3. kolejce rozgrywek Ligi Konferencji. Po spotkaniu krótkiej rozmowy dla stacji "TVP Sport" udzielił Bartosz Slisz. Pomocnik "Wojskowych" wskazał, co było kluczem do zwycięstwa.

Bartosz Slisz
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Bartosz Slisz
  • Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Zrnijski Mostar 2:1
  • Po spotkaniu krótkiej rozmowy dla stacji “TVP Sport” udzielił Bartosz Slisz
  • Pomocnik “Wojskowych” wskazał, co było kluczem do zwycięstwa

Bartosz Slisz wskazał klucz do sukcesu

Legia Warszawa w czwartkowy wieczór mierzyła się ze Zrnijskim. Spotkanie w Mostarze zakończyło się cennym zwycięstwem “Wojskowych” 2:1. Tuż po meczu krótkiego wywiadu dla stacji “TVP Sport” udzielił Bartosz Slisz.

Potrzebowaliśmy tych trzech punktów, to dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Ostatni czas nie był dla nas najłatwiejszy, ale dziś czuć było, że jest u nas dobra energia i mam nadzieję, że to samo będzie w kolejnych meczach, a nie tylko tak jednorazowo, bo w takim kompakcie możemy wygrywać więcej spotkań – powiedział.

Myślę, że nie dało się lepiej zareagować na straconego gola, bo od razu minutę później zdobyliśmy bramkę i to jest naprawdę taki powrót do Ligi Konferencji. Szybko potrafiliśmy się podnieść po tym ciosie. Cieszy dzisiejsze zwycięstwo. Troszkę gorszy moment za nami i mam nadzieję, że będzie już daleko od nas – zaznaczył.

W pierwszej połowie nie pozwoliliśmy im na zbyt dużo, ale w drugiej po bramce za bardzo się cofnęliśmy. Dziś mamy szczęście, że trzymaliśmy wyżej linię obrony i łapaliśmy napastników na spalonych – dodał pomocnik Legii.

Sprawdź także: Bohater Legii podsumował swój występ. “Dla mnie gole nie są najważniejsze”