LE: znamy składy na Spartak – Legia Warszawa!

Wieteska i Emreli
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Wieteska i Emreli

Trenerzy Spartaka Moskwa i Legii Warszawa podali wyjściowe składy na pierwsze spotkanie grupy C Ligi Europy.

Spartak Moskwa – Legia Warszawa: składy na mecz Ligi Europy

Wiemy już, w jakim składzie Legia Warszawa rozpocznie pierwsze spotkanie tegorocznej Ligi Europy. W środowym starciu Wojskowych czeka wyjazdowe starcie w Moskwie, z tamtejszym Spartakiem.

Szkoleniowiec gospodarzy, Rui Vitoria, postawił na ustawienie 3-4-3.

Przed bramkarzem Aleksandrem Maksimenko wystąpią Gieorgij Dżykija, Samuel Gigot oraz Nikolai Rasskazov. Pomoc stworzą pamiętany z gry w londyńskiej Chelsea Victor Moses, Nail Umyarov, Roman Zobnin i Ayrton. Niepokoić mistrzów Polski mają zaś Quincy Promes, Ezequiel Ponce i Jordan Larsson.

Trener Czesław Michniewicz zaskoczył, dając szansę debiutantowi – Mattiasowi Johanssonowi. W pomocy wystąpi zaś Ihor Charatin, mający na koncie zaledwie jeden występ w barwach Legii Warszawa. Poza tym, jedenastka jest dość jasna. W bramce stanie Artur Boruc. O jego spokój mają zadbać Maik Nawrocki, Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk, wspierani na bokach przez wspomnianego Johanssona i Filipa Mladenovicia. W pomocy, oprócz Charatina, zobaczymy Bartosza Slisza. Josue i Luquinhas będą zaś wspierać w ataku Mahira Emreliego.

Na ławce rezerwowych Legionistów pozostali tacy gracze, jak Mateusz Hołownia, Rafa Lopes czy Tomas Pekhart.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:30. Transmisję z meczu można obejrzeć na platformie Viaplay.

Komentarze