Znamy arbitra meczu Sturm Graz – Raków Częstochowa

Poznaliśmy obsadę sędziowską meczu pomiędzy Sturmem Graz a Rakowem Częstochowa. Arbitrem spotkania będzie Filip Glova ze Słowacji.

Filip Glova
Obserwuj nas w
IMAGO / Matthias Koch Na zdjęciu: Filip Glova
  • Znamy arbitra kluczowego meczu Rakowa w Lidze Europy
  • Sędzią spotkania będzie Filip Glova ze Słowacji
  • Mecz odbędzie się w czwartek o godzinie 18:45

Filip Glova arbitrem meczu Sturm – Raków

Raków Częstochowa za pośrednictwem swojej strony internetowej przekazał informację odnośnie tego, kto poprowadzi czwartkowy mecz ze Sturmem Graz. Rozjemcą spotkania będzie Filip Glova ze Słowacji. 35-latek na co dzień sędziuje mecze w rodzimej lidze. Na swoim koncie ma już 227. spotkań. W bieżącym sezonie był głównym arbitrem w 11 meczach, w tym 3 w Lidze Europy. We wszystkich spotkaniach pokazał 46 żółtych kartek oraz podyktował 2 rzuty karne.

Asystentami Słowaka będą Daniel Polacek oraz Peter Bednar. Sędzią technicznym został wybrany Boris Marhefka. System VAR obsługiwać będą Michal Ocenas i Erik Gemzicky.

Raków po 4 meczach w Lidze Europy zajmuje ostatnie 4. miejsce w grupie. Na swoim koncie ma tylko jeden punkt za remis w meczu ze Sportingiem. Ich najbliższy rywal ma 4 punkty. Jeśli podopieczni Dawida Szwargi wygrają ten mecz, to wciąż będą mieli szanse na zajęcie 3. miejsca i grę na wiosnę w Lidze Konferencji. Początek meczu w Austrii w czwartek o godzinie 18:45.

Czytaj więcej: UEFA wyznaczyła sędziego spotkania Aston Villa – Legia Warszawa

Komentarze