Mourinho stawia wszystko na jedną kartę. Nie wskaże co jest ważniejsze

Jose Mourinho podczas rozmowy z "Sky Sports" nie wskazał, które rozgrywki mają większy priorytet. Portugalczyk traktuje je jednakowo.

Jose Mourinho
Obserwuj nas w
IMAGO / LaPresse / Alfredo Falcone Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • Jose Mourinho nie wybrał, które rozgrywki są dla niego ważniejsze
  • Portugalczyk nigdy nie skupiał się tylko grze w lidze bądź pucharach
  • Jeśli Roma wygra w Szwajcarii zapewni sobie awans do fazy pucharowej

Mourinho nie lubi porównań

AS Roma ma napięty kalendarz gier w ostatnich dniach. W ostatnią niedzielę grali ligowy mecz z Udinese, który wygrali 3-1. Dzisiaj wieczorem zagrają przeciwko Servette, a stawką meczu będzie wyjście z grupy w przypadku zwycięstwa. Dwa dni później zmierzą się w Serie A z Sassuolo. W rozmowie z “Sky Sports” został poruszony temat terminarzu rzymian oraz ewentualnego wyboru ważniejszych rozgrywek. Jose Mourinho bez wahania odpowiedział, że nie ma mowy w tym momencie, aby wybrać rozgrywki, które będą traktowane w sposób priorytetowy.

Dorastałem w zespołach, w których nie można było myśleć, że liga jest ważniejsza niż Liga Europy. Nie podoba mi się taki tok myślenia – powiedział Mou.

Jeśli w przyszłości będziemy musieli dokonać wyboru, to zdecydujemy, ale teraz jest za wcześnie na takie rozważanie – dodał.

Do końca roku zostało nam 8 spotkań. Teraz mamy ciężki moment, gramy w czwartek, potem w sobotę przeciwko Sassuolo. Później będziemy mieć większy spokój, ale najbliższe dni będą dla nas trudne – podsumował.

Czytaj więcej: Daniel Stefański sędzią spotkania w Lidze Europy. Dostał mecz o awans

Komentarze