Mourinho czekał na sędziego na parkingu. “J***na hańba!” [WIDEO]

Jose Mourinho nie poprzestał na atakowaniu sędziego na konferencji prasowej. Przed odjazdem klubowym autokarem czekał na Anthony’ego Taylora na parkingu, gdzie w ostrych słowach przekazał mu, co o nim myśli.

Jose Mourinho
PressFocus Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • AS Roma przegrała finał Ligi Europy z Sevillą po serii rzutów karnych
  • Jose Mourinho uważa, że znaczna część winy za ten wynik znajduje się na barkach Anthony’ego Taylora
  • Portugalczyk poczekał na sędziego na parkingu, gdzie nie zostawił na niego suchej nitki

“Podjąłeś idiotyczne decyzje”

Jose Mourinho wytypował już głównego winnego porażki jego AS Romy z Sevillą. Według Portugalczyka ta rola przypadła Anthony’emu Taylorowi. I trzeba przyznać, że arbiter prowadził finał Ligi Europy fatalnie. Podjął wiele błędnych decyzji i pokazał rekordową liczbę żółtych kartek. Już na konferencji prasowej The Special One podkreślił, że “sędzia wydawał się Hiszpanem”. Dodał też, że powinien wyrzucić z boiska Erika Lamelę.

Na tym się nie skończyło. Szkoleniowiec Giallorossich czekał na Anglika na parkingu. Tam nie żałował mu nieparlamentarnych słów.

To była j***na hańba, chłopie. Podjąłeś idiotyczne decyzje. Pi***ol się! – wykrzyczał do  Taylora Mourinho, co zarejestrowały kamery.

Przed rzymianami jeszcze jeden mecz ligowy w tym sezonie. Zmierzą się w nim ze Spezią. Możliwe, że będzie to ostatnie spotkanie Jose Mourinho w roli szkoleniowca Giallorosssich.

Zobacz też: Mourinho wściekły na arbitra finału. “Wydawał się Hiszpanem”.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze