Gracz Rakowa podsumował starcie ze Sturmem. “Zdominowaliśmy ich”

Marcin Cebula jest bardzo zadowolony z powodu historycznego zwycięstwa Rakowa Częstochowa w Lidze Europy. Pomocnik Medalików po ostatnim gwizdku udzielił wywiadu telewizji TVP Sport.

Marcin Cebula
Obserwuj nas w
IMAGO / Jakub Ziemianin / 400mm.pl / Newspix.pl Na zdjęciu: Marcin Cebula
  • Raków Częstochowa pokonał Sturm Graz 1:0 w spotkaniu Ligi Europy
  • Marcin Cebula przyznał, że jego zdaniem mistrz Polski zdominował dzisiaj Austriaków
  • Pomocnik w pomeczowym wywiadzie ocenił starcie na Merkur-Arenie

Marcin Cebula: Uważam, że zdominowaliśmy przeciwnika

Raków Częstochowa w czwartek wieczorem na wyjeździe mierzył się ze Sturmem Graz w meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Mistrz Polski zanotował pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach (1:0) i podtrzymał nadzieje na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli grupy D, które zapewnia grę w 1/16 finału Ligi Konferencji.

Po ostatnim gwizdku przed kamerami “TVP Sport” stanął Marcin Cebula, który porozmawiał z Kacprem Tomczykiem. Ofensywny pomocnik pozytywnie ocenił dzisiejszy występ zespołu prowadzonego przez Dawida Szwargę.

Trochę czekaliśmy na te trzy punkty, trochę trzymaliśmy kibiców w niepewności. Ale cieszy nas wygrana w dzisiejszym spotkaniu, bo naprawdę od samego początku dobrze to wyglądało i uważam, że zdominowaliśmy przeciwnika – powiedział Marcin Cebula w wywiadzie.

W pierwszym meczu podeszliśmy do rywala ze zbyt dużym respektem. Dzisiaj tego nie było widać. Od pierwszego gwizdka robiliśmy to, czego trener od nas oczekuje. Myślę, że to było widoczne. Sytuacje były i udało nam się strzelić zwycięską bramkę w drugiej połowie – dodał.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze