Juventus nie zawiódł w rewanżu. Dobry mecz Szczęsnego

Juventus zagra w ćwierćfinale Ligi Europy. Turyńczycy na etapie 1/8 finału wyeliminowali Freiburg, który ograli w dwumeczu 3:0

Federico Chiesa
Pressfocus Na zdjęciu: Federico Chiesa
  • Juventus to ćwierćfinalista Ligi Europy
  • Włoski zespół ograł w Niemczech Freiburg
  • Udane zawody rozegrał Wojciech Szczęsny

Juventus kontynuuje europejską przygodę

Liga Europy to dla Juventusu być może jedyna szansa na udział w następnej edycji Ligi Mistrzów. Stąd też turyńczycy poważnie podchodzą do tych rozgrywek. Przed tygodniem ograli u siebie 1:0 Freiburg. Taki samy wynik miał miejsce po pierwszej połowie w Niemczech. Rzut karny wykorzystał Dusan Vlahovic.

Wojciech Szczęsny miał spory udział w tym, że Juventus nie stracił gola w rewanżu. Polak miał najwyższą notę ze wszystkich graczy turyńczyków. Przedstawiciel Serie A dobił Freiburg w piątej minucie doliczonego czasu gry. Na dwa strzelił Federico Chiesa, który przymierzył w lewy dolny róg bramki.