Real Madryt – Cadiz: sensacyjne rozstrzygnięcie w La Liga

gracze Realu
PressFocus Na zdjęciu: gracze Realu

Real Madryt tylko zremisował w La Liga z Cadiz CF 0:0. Podopieczni Carlo Ancelottiego nie zanotowali zatem jedenastej wiktorii z kolei.

• Do przerwy Królewscy nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę rywali
  • Po zmianie stron rezultat 0:0 się nie zmienił i Real niespodziewanie stracił punkty
  • W tym momencie Królewscy są na pierwszej lokacie i mają sześć oczek przewagi nad Sevillą

Niespodzianka w Madrycie

Real Madryt w pierwszym kwadransie spotkania z Cadiz CF miał przygniatającą przewagę w posiadaniu piłki. Nie przełożyło się to jednak na liczbę stworzonych okazji. W tym okresie Królewscy nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę przeciwników.

W 23. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Federico Valverde. Było blisko, ale Jeremias Ledesma popisał się skuteczną interwencją i odbił futbolówkę.

Do końca pierwszej połowy Karim Benzema i jego koledzy nie znaleźli sposobu na defensywę Cadiz i niespodziewanie mieliśmy 0:0 na Estadio Santiago Bernabeu.

Jedenaście minut po zmianie stron zrobiło się groźnie pod bramką przyjezdnych. Strzelał Eden Hazard, ale Ledesma był na posterunku i sparował piłkę do boku.

Na kwadrans przed końcem okazję miał Alvaro Negredo. Napastnik Cadiz uderzył jednak obok bramki. W 81. minucie Ledesma poradził sobie ze strzałem Benzemy z wolnego.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Real Madryt tylko zremisował domowe starcie z Cadiz 0:0.