Lewandowski odpowiedział Benzemie, gol Polaka z Betisem! [WIDEO]

FC Barcelona w sobotni wieczór rozgrywa spotkanie ligowe z Realem Betis. Już w pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, który odpowiedział w ten sposób na wcześniejszego hat-tricka Karima Benzemy.

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • FC Barcelona w sobotni wieczór mierzy się z Realem Betis
  • W 36. minucie do siatki trafił Robert Lewandowski
  • Polak odpowiedział tym samym na hat-tricka Karima Benzemy, który goni napastnika Blaugrany w klasyfikacji strzelców La Ligi

Lewandowski z golem przeciwko Realowi Betis!

Robert Lewandowski nie ma za sobą udanych miesięcy. W 2023 roku strzelał ze znacznie mniejszą częstotliwością, co w ostatnich tygodniach wykorzystał Karim Benzema. Francuz w sobotnie popołudnie ustrzelił hat-tricka przeciwko Almerii, zbliżając się do polskiego napastnika na dystans zaledwie jednej bramki.

Kapitan reprezentacji Polski nie podda się jednak bez walki. Jego FC Barcelona świetnie weszła w mecz z Realem Betis, a 34-latek zdobył bramkę na 2:0. W 36. minucie snajper świetnie się ustawił i wykorzystał podanie Julesa Kounde.

Dla Polaka to 19. gol w trwających rozgrywkach La Ligi. Tym samym ma dwie bramki przewagi nad Benzemą.