Nie ma obaw o Lewandowskiego. Polak zagra w 1. kolejce La Liga

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Według informacji przekazywanych przez Tomasza Włodarczyka, FC Barcelona robi wszystko, aby Robert Lewandowski został zarejestrowany i mógł wystąpić w meczu 1. kolejki Primera Division. W tym momencie nie ma powodów do obaw o sytuację reprezentanta Polski.

  • FC Barcelona ma spory problem z zarejestrowaniem nowych zawodników
  • Jednak według informacji Tomasz Włodarczyka nie ma obaw o Roberta Lewandowskiego
  • Reprezentant Polski wystąpi w sobotnim spotkaniu La Liga z Rayo Vallecano

Barcelona pracuje nad zarejestrownaniem nowych graczy

Rejestracja nowych piłkarzy FC Barcelony to gorący temat nie tylko w hiszpańskiej prasie, ale w światowych mediach. Ze względu na problemy finansowe i limity płac ustalone przez władze ligowe Duma Katalonii ma spory problem, aby nowi piłkarze mogli zagrać w spotkaniu 1. kolejki Primera Division, w którym blaugrana zmierzy się z Rayo Vallecano. Spotkanie zaplanowano na sobotę. 13 sierpnia.

W środę pojawiły się nawet doniesienia, że Kessie oraz Christensen, którzy dołączyli do Barcelony na zasadzie wolnego transferu mają w swoich kontraktach zapis, że w przypadku niezarejestrowania ich do meczu pierwszej kolejki będą mogli opuścić klub. Informacje te przekazał serwis ESPN.

Jednak, jak informuje Tomasz Włodarczyk, FC Barcelona robi wszystko, aby zarejestrować nowych zawodników. W klubie panuje ogólny optymizm w tej sprawie i nie ma obaw o Roberta Lewandowskiego, który ma być do dyspozycji Xaviego w meczu z Rayo Vallecano. – Nie mamy wiedzy, żeby pojawiły się jakieś przeszkody. Barcelona jest w procesie załatwiania tej sprawy. Media się tym ekscytują, ale do soboty sprawa ma być załatwiona – usłyszał Tomasz Włodarczyk od swojego źródła.

Wszystko wskazuje więc na to, ze już w najbliższą sobotę Robert Lewandowski zadebiutuje w rozgrywkach La Liga. Początek starcia z Rayo Vallecano o godzinie 21:00.

Zobacz również: Dwa nowe nabytki FC Barcelony odejdą za darmo? Wszystko zależy od postępu w rejestracji

Komentarze