Raphinha odniósł się do kłótni zawodników Blaugrany

Raphinha zagwarantował FC Barcelonie za sprawą swojej bramki zwycięstwo 1:0 nad Valencią. Brazylijczyk po meczu przyznał, że gra w osłabieniu sprawiła Blaugranie niemałe problemy.

Raphinha
Pressfocus Na zdjęciu: Raphinha
  • Raphinha zdobył w niedzielę jedynego gola w meczu Barcelony z Valencią
  • Brazylijczyk po meczu rozmawiał z mediami
  • Skrzydłowy odniósł się do spięcia między Ferranem Torresem i Fatim

Brazylijczyk tonuje nastroje wokół FC Barcelony

Spore problemy w drugiej połowie spotkania z Valencią miała FC Barcelona. Duma Katalonii nie wykorzystała zrzutu karnego, a parę minut później z boiska wyrzucony został Ronald Araujo. Gospodarze skupili się w ostatnich 30 minutach głównie na bronieniu dostępu do własnej bramki. Ostatecznie udało im się dowieźć prowadzenie do końca. 

Jedynego gola dla Azulgrany strzelił w niedzielę Raphinha. Brazylijczyk w rozmowie z mediami podkreślił, że gra w osłabieniu sprawiła Barcy spore problemy. 

– To był trudny mecz. Ważne, że dalej wygrywamy i mamy trzy punkty więcej. Trudno jest grać z jednym zawodnikiem mniej. Zrobiliśmy to, co musieliśmy zrobić, cofnęliśmy nasze linie i odnieśliśmy zwycięstwo – stwierdził skrzydłowy.

26-latek odniósł się również do scysji między Ferranem Torresem i Ansu Fatim. Starszy z Hiszpanów nie chciał oddać młodszemu koledze rzutu karnego, którego ostatecznie sam nie wykorzystał.

– Przed meczem rozmawialiśmy o tym, kto będzie wykonywał rzuty karne. Ansu chciał, rozumiem to, ale to normalne. On o to prosił, ale czasem kolega z drużyny pozwala, a czasem nie. To się zdarza w wielu drużynach. Ansu to zrozumiał – dodał.

Także u nas: Spięcie między skrzydłowymi Barcelony w meczu z Valencią

Komentarze