Quiz: Co ty wiesz o Robercie Lewandowskim?

Sprawdź swoją wiedzę na temat kapitana reprezentacji Polski. W szybkim quizie czeka pięć pytań przygotowanych przez redakcję Goal.pl.

Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
IMAGO/East News Na zdjęciu: Kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski
  • Odpowiedz na pięć pytań o Roberta Lewandowskiego. Jaki wynik uzyskasz?
  • Przeczytaj wywiad Przemysława Langiera z kapitanem reprezentacji Polski.

Kariera Roberta Lewandowskiego [quiz]

Kapitan reprezentacji Polski świętuje kolejny tytuł mistrzowski, tym razem jako piłkarz FC Barcelony. Czy wiesz jakie były początki kariery Roberta Lewandowskiego i co ważnego wydarzyło się w jej trakcie. Sprawdź swoją wiedzę w szybkim quizie przygotowanym przez naszą redakcję. Zapraszamy do zabawy.

Robert Lewandowski dla Goal.pl [wywiad]

Na spotkanie z Robertem Lewandowskim zaproszenie otrzymało kilku polskich dziennikarzy. Jak to przy takiej sytuacji bywa – w mediach w krótkim czasie pojawi się mnóstwo rozmów z kapitanem reprezentacji Polski. Nam zależało, by ta rozmowa była nieco inna. By nie opierała się na Robercie Lewandowskim – piłkarzu, a Robercie Lewandowskim – człowieku.

Przemysław Langier: Świętowanie mistrzostwa w Barcelonie różni się od tego, jakie znasz z poprzednich klubów?

Robert Lewandowski: Faktycznie jest inne. W Dortmundzie i Bayernie było bardzo statyczne – na placu z kibicami. Tutaj przejazd odkrytym autokarem. Było widać, jak to miasto żyje naszym sukcesem. Tysiące kibiców z wypisanymi emocjami na twarzach to był obrazek, który bardzo mocno do mnie trafił. Chyba wtedy zrozumiałem, czym jest dla nich ten tytuł. Ilu ludziom daliśmy trochę szczęścia.

Przeczytaj cały wywiad Przemysława Langiera z Robertem Lewandowskim >

Komentarze