Fanka reprezentacji Polski
Fanka reprezentacji Polski fot. Grzegorz Wajda

Polska – Bośnia: bilety, czy kibice wejdą na mecz?

14 października we Wrocławiu odbędzie się mecz Ligi Narodów: Polska – Bośnia. Bilety na to spotkanie nie są jeszcze dostępne. Czy kibice będą mogli zasiąść na trybunach?

Czytaj dalej…

Polska – Bośnia: potwierdzić wyższość nad rywalem

Mecz z Bośnią i Hercegowiną będzie dla reprezentacji Polski trzecim z zaplanowanych na październik spotkań. Wcześniej Biało-Czerwoni rozegrają dwa mecze w Gdańsku – towarzyski z Finlandią (7 października) oraz Ligi Narodów z Włochami (11 października). Rywalem Polaków również mają wcześniej zaplanowane pojedynki. Zmierzą się z Irlandią Północną (towarzyski) i Holandią (Liga Narodów).

Reprezentacja Bośni, która w pierwszej kolejce Ligi Narodów sprawiła niespodziankę remisując we Florencji 1:1 z reprezentacją Włoch, we Wrocławiu będzie chciała zrewanżować się Polakom za wrześniowy mecz w Zenicy. Wówczas drużyna Jerzego Brzęczka wygrała 2:1, choć to Bośniacy jako pierwszy wyszli na prowadzenie.

Biało-Czerwoni do meczu we Wrocławiu przystąpią w roli zdecydowanego faworyta. Zdają sobie również sprawę, że będzie to kluczowy pojedynek dla uniknięcia ostatniego miejsca w grupie i pożegnania się z dywizją A Ligi Narodów.

Polska – Bośnia z kibicami?

Pierwsze spotkanie obu zespół w Zenicy odbyło się bez udziału publiczności. Teraz będzie inaczej. Komitet Wykonawczy Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) na początku października podjął decyzję w sprawie możliwości organizacji spotkań z udziałem kibiców w liczbie odpowiadającej maksymalnie 30 procentom pojemności stadionu. Tym samym podczas spotkania Polska – Bośnia kibice będą mogli pojawić się na stadionie!

Obiekt we Wrocławiu, na którym na co dzień występuje drużyna Śląska, może pomieścić nieco ponad 45 tysięcy kibiców. Biorąc pod uwagę wytyczne, podczas meczu z Bośnią polską drużynę będzie mogło wspierać około 13 tysięcy kibiców.

Polska – Bośnia: bilety na mecz, gdzie kupić?

W jaki sposób kibice będą mogli nabyć bilety na mecz Polska – Bośnia? Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że sprzedaż biletów rozpocznie się 9 października i będzie prowadzona tylko poprzez Internet. Wejściówki będzie można nabywać na stronie bilety.laczynaspilka.pl. Sprzedaż na stadionie w dniu meczu nie będzie prowadzona.

Polska – Bośnia: cena biletów

Wiemy także jak będzie wyglądać na mecz Polska – Bośnia cennik biletów. Kibice będą mogli nabywać wejściówki w trzech kategoriach. Cena biletów w zależności od wybranej kategorii będzie wynosić 120, 90 lub 70 złotych. Dla osób wybierających się na mecz z dzieckiem dostępne będą również pakiety rodzinne w cenie 70+40 złotych (opiekun i dziecko do lat 12)

Mecz Polska – Bośnia rozegrany zostanie we Wrocławiu 14 października o godzinie 20:45.

Komentarze