Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Piątek: Macedończycy zawiesili nam wysoko poprzeczkę

Autorem jedynego trafienia dla reprezentacji Polski był w piątkowym meczu Krzysztof Piątek. Napastnik AC Milanu zaliczył jak na razie pięć występów w drużynie narodowej, notując w nich dwa trafienia. Po zakończeniu starcia z Macedonią Północną cieszył się, że znów pomógł drużynie.

Czytaj dalej…

Brzęczek: Musimy poprawić naszą grę >>

– Cieszę się, że znowu pomogłem drużynie. Pewnie, że wolałbym zagrać w pierwszym składzie, ale najważniejszy jest kolektyw. Warunki do gry były dzisiaj trudne, było bardzo duszno – mówił Piątek cytowany przez LaczyNasPilka.pl.

– Macedonia Północna pokazała, że potrafi grać w piłkę, ma fajnych zawodników, którzy występują w dobrych klubach. Zawiesili nam dzisiaj wysoko poprzeczkę. Najważniejsze jednak, że zdobyliśmy trzy punkty i utrzymujemy pierwsze miejsce w tabeli. Mam nadzieję, że tak zostanie do końca eliminacji – dodał 23-latek.

Dodajmy, że już w poniedziałek Biało-czerwoni rozegrają kolejne spotkania w eliminacjach do mistrzostw Europy, mierząc się z Izraelem. Mecz ten rozegrany będzie na PGE Narodowym, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 20:45.

Komentarze