Zaskakujące doniesienia dotyczące kadry Paulo Sousy

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski fot. PressFocus

Reprezentacja Polski ma za sobą fatalne spotkanie ze Słowacją w pierwszym meczu na Euro 2020. Tymczasem nowe światło dotyczącą postawy Biało-czerwonych rzucił Michał Zawacki w studio Mistrzostwo Europy na antenie TVP Sport. Dziennikarz telewizji publicznej zakomunikował, że sztab szkoleniowy polskiej ekipy już przed spotkaniem z zespołem Sokoli odpisywał sobie trzy punkty, koncentrując się na starciu z Hiszpanią.

  • Reprezentacja Polski przegrała swój pierwszy mecz na Euro ze Słowacją
  • Szokujące doniesienia na temat kadry ujawnił w programie “Eurodebata” jeden z dziennikarzy TVP Sport
  • Michał Zawacki ujawnił, że sztab szkoleniowy Biało-czerwonych już przed spotkaniem ze Słowacją dopisywał sobie punkty

Reprezentacja Polski przed meczem o wszystko z Hiszpanią

Reprezentacja Polski przegrała ze Słowakami w miniony poniedziałek 1:2. Biało-czerwoni grali bez wiary w sukces, a według wielu głosów byli przestraszeni już w momencie, gdy znaleźli się w katakumbach stadionu w Sankt Petersburgu. Ostatecznie jedynego gola dla zespołu Paulo Sousy strzelił Karol Linetty.

Po niespodziewanej porażce na reprezentację Polski spadła lawina krytyki. Co prawda na wtorkowej konferencji prasowej z krytyką przedstawicieli mediów zmierzył się Grzegorz Krychowiak, ale tak naprawdę niewiele to zmienia. Tym bardziej że zawodnika Lokomotiwu Moskwa zabraknie w sobotnim boju z La Roja. Tymczasem w programie “Eurodebata” na antenie TVP Sport ciekawą wiadomość wyraził dziennikarz TVP Sport Michał Zawacki. Przekazał wieść, która może szokować.

– Jak dotąd nie pojawiło się to w przestrzeni publicznej. Dotarłem jednak do wiadomości, że sztab szkoleniowy reprezentacji Polski dopisywał sobie już przed meczem ze Słowacją punkty. Cała koncentracja i przygotowanie Biało-czerwonych koncentrowały się natomiast na spotkaniu z Hiszpanią. Mówię o tym, bo parasol ochronny nad kadrą trzeba złożyć – przekazał dziennika.

Batalia reprezentacji Polski z ekipą Luisa Enrique odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie w Sewilli. Start meczu zaplanowany jest na 21:00.

Czytaj więcej: Hiszpania – Polska: tak stawiają kibice, naród stracił wiarę

Komentarze

Na temat “Zaskakujące doniesienia dotyczące kadry Paulo Sousy