Media: nowy team manager reprezentacji Polski znany. To on zastąpi Kwiatkowskiego

Polski Związek Piłki Nożnej podjął zaskakującą decyzję o pożegnaniu Jakuba Kwiatkowskiego. Nowym team managerem reprezentacji Polski ma zostać Łukasz Gawrjołek - donosi portal Sport.pl.

Reprezentacja Polski
Obserwuj nas w
fot. Imago/Newspix Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • Polski Związek Piłki Nożnej pożegnał się z Jakubem Kwiatkowskim
  • Nowym team managerem reprezentacji Polski ma zostać Łukasz Gawrjołek
  • Za komunikację z mediami będzie natomiast odpowiadał ktoś inny

Następca Kwiatkowskiego wybrany

Decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej o zakończeniu współpracy z Jakubem Kwiatkowskim po jedenastu latach była dużym zaskoczeniem. Łączył on bowiem dwie role – team managera reprezentacji Polski oraz rzecznika prasowego. Dziennikarze byli zgodni, że ze swoich obowiązków wywiązywał się należycie, a sposób pożegnania przez piłkarską federację wręcz haniebny.

Według informacji portalu Sport.pl, następca Kwiatkowskiego został już wybrany. Managerem reprezentacji Polski zostanie Łukasz Gawrjołek, który od pięciu lat był w PZPN-ie szefem działu logistyki, a piłkarze dobrze go znają i nie mają do jego osoby żadnych zastrzeżeń.

Gawrjołek nie będzie natomiast łączył tej roli z komunikacją z mediami. Za tę kwestię odpowiadał będzie Tomasz Kozłowski, czyli dyrektor departamentu komunikacji i mediów federacji. Osoba, która prowadzić będzie konferencje prasowe, zostanie jeszcze wytypowana spośród obecnych pracowników Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zobacz również: Szwarga: Grabara wyciągnął sformułowanie rzucone pół żartem, pół serio

Komentarze