Kto zastąpi Santosa? Specjalny program w Goal.pl

Kto zastąpi Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski? Zapraszamy na specjalny program Goal.pl, w którym Julek Sipika i Dawid Szymczak porozmawiają o potencjalnych następcach Portugalczyka.

kto-zastapi-santosa
Goal.pl Na zdjęciu: kto-zastapi-santosa
  • Fernando Santos pożegnał się z reprezentacją Polski
  • Następca selekcjonera zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach
  • W gronie kandydatów przewija się kilka nazwisk

Kto za Fernando Santosa? Specjalny program Goal.pl

Fernando Santos oficjalnie nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalczyk rozstał się z kadrą po rozczarowujących wynikach w eliminacjach do EURO 2024. Nowy szkoleniowiec ma zostać zaprezentowany w ciągu kilku najbliższych dni. Prezes PZPN, Cezary Kulesza, zapewnia, że decyzja zapadnie jak najszybciej.

– Będę się starał jak najszybciej podjąć decyzję. Tego nie robi się w godzinę czy dwie, ale przed powołaniami na pewno zdążymy. Dopóki nie osiągnęliśmy porozumienia z Fernando Santosem, to do nikogo nie dzwoniłem. Teraz mam zielone światło – mówił Cezary Kulesza.

W mediach ruszyła giełda nazwisk. Jako największych faworytów do objęcia funkcji selekcjonera wskazuje się Michała Probierza i Marka Papszuna. PZPN raczej nie zdecyduje się na opcję zagraniczną, która ostatnio okazała się kompletnym niewypałem. Na ten temat na kanale YouTube Goal.pl porozmawiają Julek Sipika i Dawid Szymczak. Zapraszamy na specjalny program.

Zobacz także: Boniek nie gryzie się w język ws. Santosa. “Sprzedawał dużo kitu”

Komentarze