Jakub Kwiatkowski oficjalnie zakończył pracę w PZPN-ie

Jakub Kwiatkowski zgodnie z medialnymi doniesieniami zakończył współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Opublikowany został oficjalny komunikat w sprawie.

Jakub Kwiatkowski
Obserwuj nas w
fot. Imago / Adam Starszynski / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Jakub Kwiatkowski
  • Jakub Kwiatkowski nie będzie dłużej pracownikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej
  • W czwartek rano opublikowany został specjalny komunikat w sprawie
  • Dotychczasowy rzecznik prasowy i team menedżer pracował przy kadrze od 11 lat

PZPN potwierdził rozstanie z Jakubem Kwiatkowskim

Jakub Kwiatkowski był pracownikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej od jedenastu lat. Jego umowa obowiązuje do końca roku i nie zdecydowano się na jej przedłużenie.

“Decyzją selekcjonera reprezentacji Polski oraz dyrektora Departamentu Komunikacji i Mediów Jakub Kwiatkowski zakończył współpracę z PZPN” – brzmi lapidarny komunikat opublikowany przez biuro prasowe Polskiego Związku Piłki Noznej.

Dotychczasowy rzecznik prasowy, a także team menedżer miał okazję pracować z reprezentacją Polski od 2012 roku. Współpracował z kilkoma selekcjonerami. Kolejno z: Adamem Nawałka, Jerzym Brzęczkiem, Paulo Sousą, Czesławem Michniewiczem czy Fernando Santosem. Ostatnim selekcjonerem, z którym przyszło współpracować Kwiatkowskiemu, był Michał Probierz.

Reprezentacja Polski kolejne spotkanie rozegra wiosną, mierząc się z Estonią. To pierwszy baraż, którego stawką jest awans na Euro 2024. Zwycięzca tej potyczki zmierzy się z lepszym ze spotkania Walia – Finlandia. Jeśli Biało-czerwoni wywalczą awans na mistrzostwa Europy, to na turnieju w Niemczech w grupie będą mogli rywalizować z: Francją, Austrią i Holandią.

Czytaj więcej: Kwiatkowski odsunięty od PZPN! “Amatorka i zgnilizna”

Komentarze