Decyzja zapadła. Znamy datę ogłoszenia nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Cezary Kulesza
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cezary Kulesza

Cezary Kulesza poinformował, że we wtorek poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Na Stadionie Narodowym odbędzie się wówczas konferencja, na której ogłoszona zostanie decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  • We wtorek poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski
  • Konferencja prasowa odbędzie się na Stadionie Narodowym
  • Wszystko wskazuje na to, że wybór padł na Paulo Bento

Nowy selekcjoner wybrany

Saga dotycząca wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski dobiega końca. Oficjalna konferencja oraz prezentacja następcy Czesława Michniewicza odbędzie się w najbliższy wtorek na Stadionie Narodowym. O szczegółach poinformował Cezary Kulesza.

Od zakończenia mistrzostw świata w Katarze trwały dywagacje na temat wyboru Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kiedy stało się jasne, że kontrakt Michniewicza nie zostanie przedłużony, w przestrzeni medialnej pojawił się szereg nazwisk łączonych z pracą z “Biało-Czerwonymi”. Wśród potencjalnych kandydatów wymieniano między innymi Vladimira Petkovicia, Herve Renarda, Stevena Gerrarda, Jana Urbana czy Marka Papszuna.

Wszystko wskazuje na to, że wybór padnie na innego zagranicznego trenera, czyli Paulo Bento. Od kilku dni panuje przekonanie, że to właśnie on zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Portugalczyk ma za sobą czteroletnią kadencję w Korei Południowej, która zakończyła się po odpadnięciu z mundialu w Katarze. Wcześniej, również przez cztery lata, prowadził swoją rodzimą reprezentację, a w międzyczasie był związany z Cruzeiro, Olympiakosem oraz Chongqing Liangjiang Athletic.

Zobacz również:

Dawidowicz znów kontuzjowany. Polak nie dokończył meczu z Lecce
Paweł Dawidowicz

Paweł Dawidowicz odniósł kolejną w tym sezonie kontuzję. Obrońca Hellasu Werona z powodu urazu musiał zostać zmieniony w pierwszej połowie sobotniego meczu Serie A przeciwko Lecce. Dawidowicz znów kontuzjowany Polak miał już problemy zdrowotne w tym sezonie Obrońca nie dokończył sobotniego meczu z Lecce Ogromny pech Dawidowicza Paweł Dawidowicz już zmagał się w tym sezonie

Czytaj dalej…

Komentarze