Cash dosadnie o reprezentacji Polski. “Teraz mamy odpowiedniego trenera”

Matty Cash wypowiedział się na temat obecnej sytuacji reprezentacji Polski. Przyznał, że wierzy w drużynę pod wodzą Michała Probierza.

Matty Cash
Obserwuj nas w
fot. Imago/Fotostyk Photo Agency Na zdjęciu: Matty Cash
  • Matty Cash pozytywnie ocenia zmianę w reprezentacji Polski
  • Defensor uważa, że z Michałem Probierzem ta drużyna może się rozwinąć
  • Liczy także na awans na Mistrzostwa Europy

Probierz lepszym wyborem od Santosa

Matty Cash pod wodzą Michała Probierza zaliczył w reprezentacji Polski tylko jedno spotkanie. Zagrał w meczu z Wyspami Owczymi, zaś przeciwko Mołdawii nie pojawił się na boisku. W listopadzie nie był w stanie wyjechać na zgrupowanie kadry, gdyż musiał uporać się z problemami zdrowotnymi.

W marcu Biało-Czerwoni rozegrają baraże, które zadecydują o występie na Mistrzostwach Europy. Cash jest dobrej myśli i wierzy, że reprezentacja Polski weźmie udział w turnieju. Przyznaje także, że z Probierzem drużyna jest w stanie się rozwinąć, a zmianę selekcjonera ocenia pozytywnie.

– Teraz mamy odpowiedniego trenera. Forma za poprzedniego selekcjonera była daleka od oczekiwanej. Sposób gry i taktyka nie były wystarczająco dobre. Probierz daje zespołowi równowagę i pozwala zbudować odpowiednie struktury. Nowa rzeczywistość dodaje nam motywacji i przybliży nas do awansu.

– Trener potrzebuje czasu. Ile miał do tej pory spotkań, cztery? Praca selekcjonera jest trudna. Piłkarze na co dzień są w swoich klubach i masz tylko dziesięć dni z drużyną. Zdajemy sobie sprawę, że musimy się zakwalifikować – mówi zawodnik Aston Villi.

Reprezentacja Polski awansuje na Euro?

Tak 53%
Nie 47%
131+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Zobacz również: Van den Brom zrezygnowany po porażce. “Trudno zrozumieć, dlaczego tak łatwo traciliśmy bramki”

Komentarze