Brzęczek mocno ws. Koźmińskiego. “Trzeba zachować klasę”

Jerzy Brzęczek udzielił ostatnio krótkiego wywiadu Kanałowi Sportowemu. Były selekcjoner nawiązał w swojej wypowiedzi między innymi do swoich planów na przyszłość. Trener jednak przede wszystkim nie szczędził krytycznych słów w kierunku Marka Koźmińskiego, który jakiś czas temu krytycznie wypowiadał się na temat 52-latka.

Jerzy Brzęczek
Obserwuj nas w
fot. Imago / Mikołaj Barbanell Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek
  • Jerzy Brzęczek przy okazji premiery filmu o Jakubie Błaszczykowski udzielał się ostatnio medialnie
  • Były selekcjoner reprezentacji Polski udzielił wywiadu Kanałowi Sportowemu
  • 52-latek odniósł się do pamiętnej wypowiedzi Marka Koźmińskiego, który swego czasu ujawnił kulisy jednej z prywatnych rozmów z trenerem

Jerzy Brzęczek o Marku Koźmińskim. “Stracił w moich oczach”

Jerzy Brzęczek od rozstania z Wisłą Kraków ma sporo czasu na wyciąganie wniosków ze swoich błędów. Niemniej wciąż nie znalazł nowego pracodawcy. Swego czasu doświadczonego trenera skrytykował Marek Koźmiński, który dał do zrozumienia, że podejście do pewnych spraw byłego selekcjonera nie było obiektywne. Między innymi poruszony został wątek, że Brzęczek zrobił sobie u Roberta Lewandowskiego wroga. Co na to sam zainteresowany?

– Szanuję Marka, ale to pokazuje też klasę człowieka. Jeśli rozmawiamy o pewnych rzeczach w cztery oczy, to jest to absurdalne stwierdzenie z jego strony. Też mógłbym powiedzieć o jego rozmowach ze Zbigniewem Bońkiem na temat innych osób, ale człowiek musi zachować pewną klasę. Marek natomiast wyskakuje z takimi rzeczami, gdy rozmawialiśmy o przyszłości. To jednak temat zastępczy. Było wiele innych ważniejszych, które trzeba było rozwiązać. Ok. Każdy może mówić to, co myśli. W każdym razie w moich oczach Marek dużo stracił – mówił trener w rozmowie z Kanałem Sportowym.

Brzęczek wypowiedział się też na temat tego, jakie ma plany na przyszłość. – Nie składam broni i będę chciał wrócić na ławkę trenerską. Zobaczymy, co przyszłość pokaże. Piłka nożna jest nieobliczalna i wszystko się może wydarzyć – przekonywał

Komentarze